Objednávka e-booku Jak se konečně naučit cizí jazyk

Jak se konečně naučit cizí jazyk

aneb

Konec věčných začátečníků v Česku

√ ANO Objednávám si tímto knížku Jak se konečně naučit cizí jazyk aneb Konec věčných začátečníků v Česku v hodnotě 320,- Kč.

√ ANO Knížku obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail po připsání úhrady za účet (tj. 1-2 dny od uhrazení objednávky).

√ ANO V knížce se dozvím, s jakými nejčastějšími překážkami se při učení cizích jazyků setkáváme. Zároveň získám 13 + 1 praktických tipů, jak se cizí jazyky zábavnou formou naučit.

√ ANO Knížka Jak se konečně naučit cizí jazyk aneb Konec věčných začátečníků v Česku staví na osobních zkušenostech autorky. Nesoustředí se na studium jednoho jazyka a popisuje principy, které lze použít pro jakýkoli jazyk.

√ ANO Chápu, že samo od sebe se nic nezmění, a abych skutečně dosáhnul(a) zlepšení svých jazykových znalostí, musím informace z knížky uvést do praxe.

A co když  je ta knížka úplná kravina?

Ehm…elektronická kniha je produkt jako každý jiný. Proto se na něj vztahuje zákonná lhůta 14 dní, během níž ji můžete vrátit. Opravdu chci, aby byli moji čtenáři spokojeni. Takže když budete mít pocit, že jste šlápli totálně vedle, stačí mi do 14 dnů napsat e-mail a bez dalších otázek vám peníze vrátím.

 

 

Ještě vám něco vrtá hlavou? Napište mi na anna@annoulehlova.cz, ráda vám se vším pomohu a poradím.